Dg. Duševné ochorenia

Autor: Marek Duda | 24.3.2013 o 8:34 | (upravené 24.3.2013 o 8:51) Karma článku: 7,74 | Prečítané:  954x

do určitého času som si myslel, že duševné ochorenia sa týkajú iba ľudí, ktorí nimi trpia a vôbec to nemá žiaden vplyv na ich okolie. Keď som ochorel aj ja, tak som ešte stále sa nedokázal vidieť v zrkadle. Vždy sa mi zdalo, že to moje okolie nejako preháňa, že sa nesprávam až tak zle, ako mi to moji blízki dávali najavo. Až jedného dňa nastal zlom...

môj kamarát dostal tú istú chorobu ako ja a vtedy som videl, čo všetko dokáže náš mozog s nami stvárať. V podstate šialenstvo je veľmi kruté pomenovanie, pretože si myslím, že takéto slovo by sa malo vymazať zo všetkých slovníkov. Je to v podstate nešťastie, keď sa Vám kamarát chvíľami smeje tak, že sa až steny ozývajú a hneď na to ho chytí zachvat kŕčov a začne usedavo plakať. Toto sa opakuje niekoľko krát a nie je to žiadna sranda. Ak je ten človek ešte aj prudkejšej povahy, tak ak mu oponujete tak si vypočujete všetky vybrané slová po p... To sa týka Dg. F.38.

Potom sú poruchy, ktoré sú sprevádzané určitými pocitmi nadprirodzených schopností. Počujeme hlasy, niekto nás ovláda, komunikujeme telepaticky s okolím a ďalšie niekedy nespoločenské správanie. Komunikácia s takýmto človekom je veľmi ťažká, pretože on verí svojim vnútorným pocitom, ktoré sú pre neho práve tie najdôležitejšie a správne. Určite si nedá nijako vyhovoriť svoje postoje, názory a všetko, čo sa v ňom odohráva. To sa týka Dg. F.25.

Tak rád by som pomohol týmto ľuďom aby sa im žilo ľahšie, aby sa vynašli lieky, ktoré nielen tlmia príznaky týchto ochorení, ale dokážu človeku natrvalo pomôcť ocitnúť sa konečne navždy v realite a nie v trápení, ktoré títo ľudia prežívajú, lebo ak niekto ochorie fyzicky, dá sa to vo väčšine prípadov vyliečiť, ale ak raz človek ochorie pychicky tak je to zvyčajne na celý život.

Dúfam, že veda raz objaví lieky na vyliečenie podstaty problému všetkých duševne chorých ľudí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Návod, ako zničiť ľudskú civilizáciu

Fakty a pravda sú vždy prvými obeťami populistov. Bez nich pritom nemôže existovať svet pre ľudí.

KOMENTÁRE

Toto už je vojna civilizácií

Prvé Trumpove dni v úrade favorizujú skeptické predpovede.

KOMENTÁRE

Profesor plukovník v zálohe

Záľuba v hodnostiach je prítomná aj v akademickej obci. Príkladom je plukovník Jahnátek.


Už ste čítali?