Chuť vypísať sa

Autor: Marek Duda | 22.9.2014 o 19:04 | Karma článku: 3,65 | Prečítané:  214x

Človek máva niekedy chuť vyrozprávať sa niekomu blízkemu. Ľudia, ktorí sú extroverti navonok a vo vnútri sú introverti sa radšej vypísavávajú (normálne ani neviem, či takéto slovo vôbec v spisovnej slovenčine existuje), tak je to asi aj v mojom prípade. Kto som? Považujem sa za normálneho človeka, ktorý má svoje normálne aj nenormálne emócie a zmysel pre prirodzenú etickosť a morálku. Niekedy som amorálny, čo len zvýrazňuje moju morálnosť. Chcel by som sa každý deň niekomu poďakovať. Nie vždy sa to dá. Niekedy by to znelo ako vtieravosť alebo obťažovanie. Preto to robím iba vtedy, keď je na to vhodná príležitosť. Myslím si, že všetci by sme si mali navzájom viac ďakovať. Všetci sme

pre všetkých prínosom. Niekedy vnímame veci negatívne, to však neznamená, že to nie je dobré. Všetko, čo príde v našom živote má zmysel. Všetko čo nás zaskočí má zmysel. Všetko čo nás poteší má zmysel, ba dokonca aj to opačné má obrovský zmysel. Pokora a poslušnosť sú veci, ktoré sú pre nás potrebné, ale veľmi neradi sa im učíme.

Život je časť univerza, ktoré sa nám vnímaním reality sprítomňuje. Každá prežitá sekunda patrí do minulosti. Každý nový nádych je pokusom o prežitie. Všetko, čo na tejto zemi zažijeme má svoj zmysel. Dôležité je iba to, čo nás všetkých naplní radosťou. Krúti sa mi hlava a nemožem sa zastaviť. Mám pocit, že toto je niečo ako lyrizovaná próza. Píšem automaticky, emotívne, energicky, tak ako mi prichádzajú myšlienky. Všetko tu už bolo, iba my sa stále učíme dokola to isté, čo sme odflákli v detstve.

Som šťastný, že Vás mám.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum Focus: Vládne strany oslabujú

Smer stratil takmer dve percentá. Do parlamentu by sa dostalo aj KDH.

DOMOV

Politika, biznis, vplyv. O čo ide oligarchom v médiách

Odborník hovorí, že oligarchovia médiá skupujú kvôli svojim záujmom.

BANSKÁ BYSTRICA

V Banskej Bystrici otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke.


Už ste čítali?